Hypoxické systémy ve fitness centrech

Díky schopnosti hypoxických systémů efektivně zvyšovat sportovní výkonnost, redukovat tělesnou váhu a celkově zlepšovat fyzickou kondici člověka, začaly fitness centra hojně využívat hypoxických produktů jako nového prvku pro své klienty. Je standardem, že nejmodernější centra v USA, Austrálii a západní Evropě jsou vybaveny produkty od firmy Hypoxico.

Nejžádanější variantou hypoxického cvičení je skupinový trénink v hypoxické komoře. Tyto komory jsou vybaveny rotopedy, běžeckými pásy či veslařskými trenažéry v takovém zastoupení, aby si každý sportovec ze skupiny dokázal najít svou oblíbenou sportovní činnost. V některých fitness centrech jsou k vidění hypoxické komory, které dokážou pojmout až deset sportovců naráz.

Hlavní a nespornou výhodou hypoxických komor je fakt, že zde sportovci a návštěvníci fitness centra nemusí používat hypoxickou masku, což by z hygienických důvodů nebyla pro fitness centrum a návštěvníky vhodná varianta. Hypoxická komora je totiž neprodyšně uzavřena, přičemž hypoxický vzduch je dovnitř vháněn hypoxickým generátorem K2 (úprava vzduchu 500 – 2 000 litrů za minutu) a není proto možné, aby se do komory dostal okolní vzduch.

Všechny hypoxické generátory K2 mají záruku tří let a firma Hypoxico garantuje minimální životnost 10 000 hodin provozu. Hypoxické generátory, v kombinaci s hypoxickým adaptérem, jsou schopny simulovat nadmořskou výšku až do 6 400 m. n. m. Generátory K2, které jsou speciálně určeny pro široké komerční využití, ať už ve fitness centrech či fyzioterapeutických ambulancích, disponují dotykovým displejem pro snadné ovládání s velmi pestrou paletou funkcí, včetně alarmu a automatického bezpečnostního vypnutí přísunu hypoxického vzduchu při poklesu pod minimální hranici kyslíku.

Přidejte se k nám

Máte vlastní salon nebo fitcentrum a chcete rozšířit vaše služby o moderní hypoxickou terapii? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes! Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšíh zařízení právě pro Vás. Zajišťujeme výhodné možnosti financování.

Jsme největším distributorem produktů Hypoxico v České republice.

Kdo Hypoxii používá?

Přidejte se k řadě českých sportovců v čele s tenisty Tomášem Berdychem, Lukášem Rosolem či Jiřím Veselým, důvěru v hypoxický trénink mají také fotbalisti v Žilině či hokejisté Pardubic. Za hranicemi je tato metoda velmi rošířená, seznam referencí či sportovců, kteří hypoxické generátory používají naleznete v našich referencích.

Sleduj naše tréninkové video

Přehrát